Tanieją mieszkania w inwestycji przy Prostej

W temacie: Deweloperzy i mieszkania, Promocje

Firma Acciona Nieruchomości buduje na Woli, między ulicami Prostą a Pańską, naprzeciwko terenów dawnych zakładów Norblina zespół dwóch budynków o nazwie Apartamenty Pańska. Osiągnęły one już wysokość trzeciego piętra.

Ten od strony Pańskiej ma mieć sześć kondygnacji i sąsiaduje z historycznymi kamienicami, a ten od Prostej będzie wyższy, dziewięciokondygnacyjny. Budynki zaprojektowane przez architektów z hiszpańskiej pracowni Estudio Lamela mają nowoczesne fasady, a na najwyższych piętrach – wycofane od lic budynków przeszklone penthouse’y. Główne wejście do budynku znajduje się od strony planowanego przedłużenia ulicy Miedzianej. Wchodząc do swych mieszkań przez reprezentacyjne lobby z recepcją, lokatorzy będą mogli zobaczyć najoryginalniejszą część inwestycji – wewnętrzny dziedziniec otoczony szklanymi ścianami. Patio stylizowane jest na górską dolinę z żywą i bujną zielenią.

Na parterze w obu budynkach deweloper zaplanował lokale handlowo-usługowe. Ten poziom ma być ogólnodostępny. Natomiast pierwsze piętro zostało przeznaczone na przestrzeń biurową. W podziemnej kondygnacji znajduje się garaż.

W Apartamentach Pańska powstanie łącznie 168 mieszkań o powierzchni od 36 do 158 m kw. Każde mieszkanie można dowolnie zaaranżować. Część mieszkań posiada loggie z ażurowymi, przesuwnymi przesłonami.

Zaczynając sprzedaż mieszkań w ubiegłym roku, Acciona narzuciła ceny od 11 do 14 tys. zł za m kw. Teraz proponuje spore obniżki: ceny apartamentów zaczynają się już od 8,7 tys. zł brutto za m kw. Taka promocja będzie obowiązywać do końca czerwca.

Inwestycja ma zostać oddana do użytku pod koniec przyszłego roku.

źródło: Gazeta Wyborcza Stołeczna

Tagi: , , , , , , ,

Skomentuj