Zakłady bukmacherskie Polska Rosja

Media po raz kolejny zaczynają nadmuchiwać balonik. Przed nami bardzo ważny mecz w kontekście ewentualnego awansu Polaków do fazy pucharowej Euro 2012 – mecz z Rosją.

Jak zapatrujecie się na to spotkanie? Czy wynik jest dla Was oczywisty? Oto nasze przemyślenia dotyczące tego meczu.

Mecz z Grecją to wielka niewykorzystana szansa polaków…

Wróćmy jednak do tego, co działo się ostatnio w meczu Polska – Grecja. Takiej euforii, jaka opanowała nasz kraj po strzeleniu gola przez Lewandowskiego to dawno nie widzieliśmy. Radość trwała przez całą pierwsza połowę, gdyż naszym zdaniem, Polacy zagrali najlepsze 45 minut od kilkunastu lat.

Grecy cały czas byli wyprzedzani, piłka była im odbierana wręcz natychmiast i wiele wskazywało na to, że nasi pójdą za ciosem po przerwie. Ba, już do przerwy powinno być 3-0, niestety niektórzy zawodnicy z Polski rozregulowali sobie celowniki. Do tego graliśmy 11 na 10…

Arsene Wenger słusznie zauważył ile w meczu znaczy piętnastominutowa przerwa między połowami. Dla wielu kibiców jest to chwila odpoczynku dla piłkarzy, toaleta, uzupełnienie płynów czy wymiana koszulki. Dla trenera Greków przerwa okazała się zbawienna, znakomicie zmienił nastawienie swoich zawodników, perfekcyjnie zmienił także taktykę, która o mały włos nie przysporzyła by nam ogromnych problemów w przypadku porażki.

Co zaprezentował nasz zespół podczas drugiej połowy z Grekami? NIC! Wielu kibiców było wręcz zdumionych takim obrotem sprawy. Reprezentacja Polski praktycznie nie wyszła na drugą połowę spotkania z Grekami. Zagraliśmy wręcz haniebnie. Do tego należy dorzucić także katastrofalną postawę naszego szkoleniowca, który w 90 minucie robił zmianę taktyczną… Taktykami nie jesteśmy wybitnymi, ale na miły Bóg, kto robi taktyczną zmianę przy wyniku 1-1?

Silna Rosja zmiażdżyła Czechów…

Co słychać u Rosjan? Przez wielu specjalistów spotkanie pomiędzy Rosją a Czechami to jak do tej pory najlepszy mecz na Euro 2012. Rosjanie nie posiadają w swoich szeregach niewiadomo jakich gwiazd. Ich siłą jest gra zespołowa i bardzo szybkie przemieszczanie się po boisku. To, jak Rosjanie zagrali w meczu z Czechami wzbudziło nasz zachwyt. Przed Euro nic nie zapowiadało tego, że to właśnie Rosja może być Czarnym Koniem rozgrywek. Zaangażowanie i chęć gry oraz zdobywania kolejnych bramek i parcie na bramkę rywala – to wszystko można obejrzeć w wykonaniu Rosjan, przynajmniej takie wnioski nasuwają się po pierwszym meczu. Jak zapatrywać się na tą sytuację w stosunku do najbliższego meczu, w którym to my, gospodarz, zmierzymy się ze znakomicie dysponowanymi graczami Rosji? Zmiany, zmiany, zmiany. Niestety o Smudzie tuż po pierwszym meczu zaczęły krążyć dowcipy: „Co u Smudy? Bez zmian.”

Niestety do najlepszych taktyków nasz selekcjoner nie należy. Lepiej trzymać na boisku bezproduktywnego Murawskiego czy Obraniaka, niż wpuścić Wolskiego, który jest młody i perspektywiczny. Można by tak długo wymieniać ale nie chcemy tutaj kadry krytykować. Chcemy tylko przestrzec przed tym, że jeśli nic w szeregach kadry się nie zmieni to po w wtorkowym meczu z Rosjanami będziemy czekali na mecz pożegnalny.

Typy bukmacherskie na Polska – Rosja Euro 2012

Jak typować spotkanie z Rosją? Ciężka sprawa. Wiele osób twierdzi, że nie mamy w tym spotkaniu zbyt dużych szans. Po tym co ostatnio zobaczyliśmy w wykonaniu Sbornej, trudno się z tym nie zgodzić. Nie mnie jednak jeśli weźmiemy pod uwagę fakt, że nasi mogą zagrać podobnie pierwszą połowę z Rosją jak z Grekami to nuta optymizmu pozostaje. Wielu ekspertów w tym meczu typuje zwycięstwo Rosji można przeczytać chociażby na darmowa-kasa.pl obszerną analizę i typ Polska Rosja na Euro 2012. My nie jesteśmy aż tak negatywnie nastawieni do kadry Smudy i obstawiamy, 1X czyli Polska nie przegra z Rosją.

Po raz kolejny wiele będzie zależało od naszej magicznej trójki z Dortmundu, która napędzała naszą grę w ostatnim meczu jedynie przez pierwsza część spotkania. Wiele mówi się także o zmianach, m.in. na boisku od pierwszej minuty ma pojawić się Dudka za Obraniaka. Ile w tym prawdy wie tylko Smuda.

Naszym zdaniem faworytem w tym spotkaniu jest ekipa Advocatta – to oni powinni dominować w środku pola, bierzmy tutaj pod uwagę przede wszystkim grę Arschawina, który wręcz genialnie zaprezentował się w pierwszym spotkaniu. Serce podpowiada Polska, rozum Rosja. Bukmacherka to nie koncert życzeń i podczas typowania końcowego wyniku warto mieć to na uwadze.

W serwisie darmowa-kasa.pl publikowanych jest więcej darmowych typów bukmacherskich na Mistrzostwa Europy w piłce nożnej Euro 2012 w Polsce i Ukrainie.

Polska Czechy – typy bukmacherskie 16 czerwiec 2012

Po sukcesie jakim był niewątpliwie remis 1-1 z Rosją, Polska reprezentacja na Euro 2012 spotka się 16 czerwca z Czechami, nie ma innej opcji jak wygrana Polaków, obstawiamy zatem pewne zwycięstwo Orłów Smudy, szersze analizy spotkań są na darmowa-kasa.pl. Czechy przegrają z Polską, polecamy obstawić Czechy Polska zakłady bukmacherskie i dodatkowo wzbogacić się.

Typ: Polska wygra z Czechami w cashback 55 PLN
Typ: Każda drużyna strzeli gola w bonus 200 PLN

2 komentarze
Skomentuj »

  1. Żenada, najpierw dziennikarły podsycają antagonizmy, NACJONALIZM, upolityczniają mecz, a potem ryczą jak się bydło bije na ulicach. Ten mecz NIE MA NIC WSPÓLNEGO z bitwą warszawską!!!

  2. Nie wyobrażam sobie aby po takim meczu z Rosją Polska mogła nie wygrać z Czechami, w końcu obudził się Błaszczykowski, atak mamy świetny, strzlimy czechom co najmniej 2 gole, na pewno będę typować Polskę. DO boju do boju Biało Czerwoni!!!

Skomentuj