O serwisie

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom użytkowników serwisu TwojaStancja.pl oraz wszystkich internautów specjalnie dla Was nasi eksperci przygotowali serwis z informacjami dotyczącymi kredytów mieszkaniowych.

  • Masz dosyć szukania wynajmu?
  • Masz dosyć uciążliwych współlokatorów?
  • Masz dosyć wynajmowania i wyrzucania pieniędzy w błoto?

Czas najwyższy pomyśleć nad zakupem własnego mieszkania!

Z radością przedstawiamy Wam serwis TwojaHipoteka, w którym postaramy się przybliżyć zagadnienia z zakresu poszukiwań zarówno mieszkania jak i kredytów mieszkaniowych.

Banki i kredyty

W tym dziale poruszane są zagadnienia dotyczące oferty kredytowej banków, zwrócimy szczególną uwagę na wszelkie aspekty oraz zakamarki umów i haczyków, na które trzeba uważać przy podpisywaniu umowy kredytowej. Będziemy Was informować o bankowych promocjach oraz okazjach pojawiających się na rynku.

Deweloperzy i mieszkania

Będziemy tutaj starali się na bieżąco monitorować polski rynek mieszkaniowy, przedstawimy aktualną sytuację oraz prognozy na przyszłość. To tutaj znajdą się ciekawe oferty developerów z miast całej Polski.

Rynek finansowy

Zakup wymarzonego M nie kończy się na znalezieniu odpowiedniego lokum ale także wiąże się z dylematem jaki kredyt hipoteczny wybrać… w złotówkach czy w walucie obcej, teraz a może poczekać pół roku? Na te i wiele innych pytań postaramy się odpowiedzieć Wam w dziale rynek finansowy.

Skomentuj