Promocyjny kredyt hipoteczny bez marży w PKO BP

W temacie: Banki i kredyty, Promocje i okazje

Bank PKO BPDzięki nowej promocji kredytów hipotecznych w PKO Banku Polskim klienci, którzy do 30 czerwca złożą wniosek o udzielenie kredytu w złotych i do 31 lipca podpiszą umowę kredytową, skorzystają ze specjalnych warunków udzielenia kredytu hipotecznego.

Klienci, którzy w okresie trwania promocji złożą wniosek o udzielenie kredytu hipotecznego w złotych, nie zapłacą prowizji za jego udzielenie. Z udogodnienia tego będą mogli skorzystać ci klienci, którzy zakupią ubezpieczenie od ryzyka utraty pracy, na wypadek hospitalizacji wraz z assistance medycznym.

Klienci zaciągający kredyty w okresie promocji mogą także korzystać z innych – standardowych – udogodnień oferowanych przez PKO Bank Polski, m.in.: 40-letniego okresu spłaty, możliwości uzyskania kredytu w wysokości 100% kosztów inwestycji (maksymalna wysokość kredytu hipotecznego w PLN nie może przy tym przekroczyć 100% Ltv, a kredytu hipotecznego w walutach obcych – 75% Ltv) czy możliwości przeznaczenia 20% kwoty kredytu na dowolny cel.

Promocyjny kredyt hipoteczny bez marży w PKO BP

Wartość kredytów mieszkaniowych udzielonych przez PKO BP w I kwartale 2009 roku wyniosła 1,45 mld zł. Wartość portfela kredytów rynku mieszkaniowego na koniec I kwartału 2009 roku wyniosła 44,3 mld zł i była o blisko 12 mld, tj. o 36,1% wyższa niż na koniec analogicznego okresu ubiegłego roku.

Przeczytaj o warunkach kredytowych w PKO BP i skontaktuj się z doradcą.

źródło: PKO BP

Tagi: , , , , , ,

Skomentuj