Zarób 2 tys. zł z MT Development

W temacie: Banki i kredyty, Deweloperzy i mieszkania, Inwestycje, Promocje i okazje

Zarób 2 tys. zł z MT DevelopmentJuż teraz każdy może zostać przyjacielem MT Development i zarobić 2 tysiące złotych. Pieniądze czekają na wszystkich, którzy zarejestrują się w programie „MTD i Przyjaciele” i zachęcą swoich znajomych do zakupu domu na osiedlu Kryształowa Aleja w Radzyminie.

Aby zostać przyjacielem MT Development, należy zarejestrować się w programie – osobiście, w biurze sprzedaży na osiedlu Kryształowa Aleja w Radzyminie przy ul. Słowackiego (poniedziałek-piątek w godz. 9-18 oraz sobota-niedziela w godz. 10-16) lub przez Internet, na stronie www.mtdevelopment.eu. Następnie, należy zaprosić swoich znajomych na osiedle Kryształowa Aleja i wraz z nimi zgłosić się do ww. biura sprzedaży. Jeżeli znajomi zdecydują się na zakup domu, pozostaje tylko czekać na kontakt ze strony MT Development, a potem na przelew w wysokości 2 tysięcy złotych.

Osiedle Kryształowa Aleja znajduje się w Radzyminie, przy ul. Słowackiego. Inwestycja składa się
ze 104 domów, zrealizowanych w zabudowie szeregowej, w prostym, ale eleganckim i funkcjonalnym stylu. W ofercie znajdują się domy dwu i trzypoziomowe, o powierzchni od 106 do 134 mkw., w bardzo atrakcyjnych cenach. Dzięki temu wszystkie lokale mogą zostać objęte programem „Rodzina na Swoim”, czyli rządowymi dopłatami do spłaty kredytu.

Każdy lokal posiada oddzielny ogródek, osiedle jest ogrodzone, a dla najmłodszych powstał specjalnie zaprojektowany plac zabaw i rekreacji. Do atutów Kryształowej Alei należy również lokalizacja. Inwestycja położona jest w cichej i spokojnej okolicy, w otoczeniu terenów zielonych, a zarazem niedaleko stolicy (ok. 20km od Warszawy) i w pobliżu bogatej infrastruktury Radzymina, w tym licznych sklepów i punktów usługowych, szkół i placówek medycznych.

Szczegóły programu „MTD i Przyjaciele” oraz mapka dojazdu do osiedla Kryształowa Aleja są dostępne na stronie www.mtdevelopment.eu. Na pytania związane z programem pracownicy MT Development czekają pod numerem telefonu 0-22 579-17-17 oraz pod adresem mailowym mtdiprzyjaciele@mtdevelopment.eu.

/ CORE PR

Tagi: , , , ,

One comment
Skomentuj »

  1. Kwota 2000 zlotych jest kwotą zbyt małą zeby kogokolwiek zachecic do namówienia swoich znajomych czy nawet Rodzine do kupna.Gdyby to było np.5 %. To moze.Ale tak to niestety za mało.A czasy dla wszystkich sa trudne i niełatwo znalezc kupców

Skomentuj