Kredyt mieszkaniowy „Rodzina na swoim” w BZ WBK

W temacie: Banki i kredyty, Oferty kredytowe

BZ WBKWłaśnie wzięliście ślub i chcielibyście kupić własne mieszkanie, ale nie stać Was na tradycyjny kredyt hipoteczny?

Nic straconego program „Rodzina na swoim” jest właśnie dla Was.

Skorzystajcie z oferty kredytu mieszkaniowego z dopłatami Banku Gospodarstwa Krajowego „Rodzina na swoim” w Banku Zachodnim WBK.

BZ WBK w ramach programu „Rodzina na swoim” udziela kredytów w PLN z udziałem 20% środków własnych. Prowizja za udzielenie takiego kredytu wynosi 4%. Kredyt może być wypłacany również w transzach, ale nie przez okres dłuższy niż 2 lata od wypłacenia pierwszej transzy. Kredyt wypłacany w transzach może być objęty karencją do wypłaty ostatniej transzy, klient spłaca wtedy tylko odsetki od wykorzystanych kwot kredytu.

Kredyt hipoteczny w programie rządowym „Rodzina na swoim” w BZ WBK to kredyt na 30 lat i do 50% mniej odsetek przez 8 lat! Poznaj szczegóły oferty kredytowej BZ WBK i skontaktuj się z doradcą kredytowym banku.

Kredyt mieszkaniowy Rodzina na swoim w BZ WBK

Z kredytu mogą skorzystać:

  • małżonkowie,
  • osoby samotnie wychowujące przynajmniej jedno dziecko (małoletnie, uczące się do 25 roku życia, takie na które jest pobierany zasiłek pielęgnacyjny).

Kredyt możesz przeznaczyć na:

  • zakup domu jednorodzinnego lub mieszkania od developera, spółdzielni mieszkaniowej lub wyspecjalizowanej firmy budowlanej,
  • zakup domu jednorodzinnego lub mieszkania na rynku wtórnym,
  • zakup spółdzielczego własnościowego prawa domu jednorodzinnego lub mieszkania na rynku wtórnym,
  • budowę domu jednorodzinnego systemem gospodarczym lub z udziałem generalnego wykonawcy.

Zasady naliczania dopłat:

  • powierzchnia użytkowa kredytowanej nieruchomości, nie może przekraczać 75 m2 dla mieszkania i 140 m2 dla domu,
  • wartość 1 m2 zakupionej lub wybudowanej nieruchomości nie może przekraczać wartości z tabeli publikowanej co kwartał przez Bank Gospodarstwa Krajowego (http://www.bgk.pl/),
  • dopłata stanowi równowartość 50% odsetek naliczonych od podstawy naliczenia dopłaty (powierzchnia nie przekraczająca 50 m2 dla lokalu mieszkalnego i 70 m2 dla domu jednorodzinnego) według stopy referencyjnej (stanowiącej podstawę ustalenia wysokości dopłat), obowiązującej w dniu naliczania dopłaty.

Poznaj szczegóły oferty kredytowej w Banku Zachodnim WBK. Wypełnij formularz i złóż wniosek o kontakt z doradcą BZ WBK, weź kredyt z dopłatą i ciesz się własnym mieszkaniem.

Tagi: , , , ,

Skomentuj