Najatrakcyjniejszy kredyt hipoteczny w ING Banku Śląskim

W temacie: Aktualności, Banki i kredyty

ING Bank Śląski zajął I miejsce w lipcowym rankingu kredytów hipotecznych Open Finance. Bank został uznany za organizację udzielającą najatrakcyjniejszego finansowania w PLN.

Zgodnie z oceną Open Finance, ING Bank Śląski, zajął I miejsce w lipcowym zestawieniu kredytów hipotecznych w złotych. Zestawienie przygotowano dla kredytów na zakup mieszkania na rynku wtórnym, o wartości 300 tys. zł, z wkładem własnym 30 tys. zł (LTV=90%). Kredyt zaciągany na 30 lat, dla rodziny 2+1, z wpływami 6 tys. zł netto.

Przypomnijmy, że z końcem czerwca br., ING Bank Śląski obniżył prowizję produktów hipotecznych dla klientów, którzy już mają lub którzy otworzą rachunek w banku. Marża, w zależności od wnioskowanej kwoty i wartości nieruchomości może wynieść nawet 0,6%, np. dla kwoty 300 tys. złotych przy LTV 75% marża wynosi 0,85% a prowizja za udzielenie kredytu – od 1,4% do 1,8%.

Dodatkowo osoby, które w dniu składania wniosku o produkt hipoteczny posiadają lub otworzą w ING Banku Śląskim konto osobiste mogą skorzystać (oprócz opcji „Obniżenie marży” o 0,6 pkt. proc.) także z wariantu „0% prowizji” za udzielenie produktu hipotecznego. Niezależnie od wybranej oferty, bank nie pobiera prowizji za wcześniejszą spłatę kredytu dla nowo zawieranych umów kredytowych. Oferty „Obniżenie marży” i „0% prowizji” nie łączą się.

Oprócz atrakcyjnych warunków cenowych, bank oferuje pomoc w załatwianiu formalności związanych z zaciągnięciem kredytu. W ramach oferty ING Banku Śląskiego, doradcy dojeżdżają na spotkanie z klientem bezpłatnie, na terenie całego kraju i pomagają:

  • wypełnić wniosek hipoteczny,
  • uzyskać wypis z Księgi Wieczystej,
  • wypełnić i złożyć wniosek do sądu o ustanowienie hipoteki,
  • wypełnić deklarację PCC-3 do Urzędu Skarbowego.

Klienci mogą się umówić z doradcą ING dzwoniąc pod specjalny numer infolinii 801 111 888 lub przez stronę internetową www.ing.pl

ING Bank Śląski udziela kredytów hipotecznych w PLN. W zależności od potrzeb kredytobiorców kredyty hipoteczne udzielane są nawet na okres do 40 lat. Minimalna kwota kredytu wynosi 40 000 zł, a maksymalna uzależniona jest od zdolności kredytowej wnioskodawcy oraz wartości nieruchomości. Aby sprawdzić zdolność kredytową wystarczy wypełnić formularz na stronie

netPR

Tagi: , , ,

Skomentuj