Zmiany w ofercie kredytów hipotecznych i budowlanych w Banku BGŻ

W temacie: Aktualności, Banki i kredyty

Bank BGŻ wprowadził zmiany w ofercie kredytów hipotecznych i budowlanych. Obecnie nie tylko marża, ale i opłata przygotowawcza może być znacznie obniżona, jeśli klient zdecyduje się na tzw. cross-selling, czyli skorzysta z dodatkowych produktów oferowanych przez Bank BGŻ.

Nowością w ofercie jest możliwość dodatkowej obniżki marży dla osób, które wraz ze swoimi znajomymi lub członkami rodziny złożą jednocześnie co najmniej trzy odrębne kompletne wnioski o udzielenie kredytu. Każda z osób składających wniosek skorzysta z obniżonej marży.

Łączna redukcja marży może wynieść 0,55 pkt. proc., natomiast wysokość opłaty przygotowawczej zostaje zmniejszona w zależności od wybranego produktu. Klient może otrzymać więc kredyt z prowizją i marżą oscylującą w okolicach 1 proc.

– Mamy nadzieję, że nasza propozycja zachęci klientów wnioskujących o kredyt do aktywnego korzystania z innych produktów bankowych i rekomendowania oferty Banku swoim znajomym – powiedział Tomasz Zyśko, Dyrektor Zarządzający ds. Sprzedaży w Banku BGŻ. Dzięki szerokiej sieci sprzedaży o kredyt można ubiegać się w ponad 380 placówkach Banku BGŻ oraz u współpracujących z Bankiem pośredników sieciowych i lokalnych – dodał Tomasz Zyśko.

Nowe zasady dotyczą zarówno kredytów hipotecznych i budowlanych udzielanych w ramach standardowej oferty, jak i w programie „Rodzina na swoim”.

Tagi: , ,

Skomentuj