Pożyczka hipoteczna Citi Handlowy w nowej odsłonie

W temacie: Banki i kredyty, Oferty kredytowe

Citi Handlowy wprowadza nową ofertę pożyczki hipotecznej. Od 7 listopada 2011 roku marża pożyczki hipotecznej może zostać obniżona nawet o 1.9 p. proc. do poziomu 2,6 proc.

Warunkiem uzyskania tak konkurencyjnej oferty jest odpowiednia wysokość kredytu oraz aktywność klienta na innych produktach bankowych. Wraz z nowym cennikiem bank wprowadza jeszcze możliwość zamiany prowizji na podwyżkę marży o 0,2 p. proc.

Nowa oferta w Citi Handlowy oznacza także nowe otwarcie na klientów pracujących w sektorze finansowym oraz w firmach z listy Top Employers, którzy pożyczkę hipoteczną w Citi Handlowy uzyskać będą mogli teraz na specjalnych warunkach.

Zgodnie z zapowiedziami konsekwentnie budujemy wolumeny. W minionym kwartale portfel produktów hipotecznych wzrósł o 20 proc. do poziomu ponad 515 mln zł. To wynik, który osiągnęliśmy między innymi dzięki systematycznie modyfikowanej ofercie produktów hipotecznych. We wrześniu wprowadziliśmy zmiany do cennika kredytów hipotecznych, teraz zmieniamy naszą propozycje pożyczki hipotecznej. Tworząc ją jeszcze bardziej konkurencyjną i elastyczną, tłumaczy Katarzyna Przybyła, Dyrektor Biura Produktów Hipotecznych Citi Handlowy.

Od 7 listopada 2011 roku pożyczki hipoteczne w Citi Handlowy dostępne są na nowych warunkach a ich cena zależy już nie od dochodu klienta, ale od wysokości kwoty kredytowanej oraz aktywności klienta na innych produktach bankowych. W zależności od aktywności klienta na innych produktach banku marża kredytu może zostać obniżona o nawet 1,9 p. proc. Najniższa dostępna marża pożyczki hipotecznej w Citi Handlowy wyniesie teraz 2,6 proc. i mogą z niej skorzystać klienci spełniający dwa warunki: regularny wpływ wynagrodzenia na konto osobiste w Citi Handlowy oraz posiadanie dwóch produktów banku.

Dodatkowo, bank oferuje klientom możliwość zamiany kosztów prowizji na podwyżkę marży o 0,2 p. proc.

Wraz z nowym cennikiem, Citi Handlowy przedstawia specjalną ofertę dla wybranych zawodów. Z oferty pożyczki hipotecznej z prowizją w wysokości 0 proc. skorzystać będą mogli pracownicy z sektora finansowego oraz z firm, które otrzymały Top Employers 2011.

Jednocześnie bank rozszerza paletę produktów, które pozwalają na obniżenie marży kredytu. I tak oprócz dotychczas uprawniających do zniżki Karty Kredytowej, linii kredytowej, pożyczki gotówkowej oraz Planu Systematycznego Inwestowania klienci mogą jeszcze skorzystać z Planu Inwestycyjnego Optimum, Polisy na Dobre Życie oraz Polisy na Dobry Początek. Tym samym Citi Handlowy oferuje klientom jedną z najszerszych ofert produktów pozwalających na obniżenie kosztów pożyczki.

Pożyczka hipoteczna w Citi Handlowy udzielana jest na kwotę do 750 000 zł, ma maksymalnie 70 % wartości nieruchomości. Pożyczkę klienci przeznaczyć mogą na dowolny cel, w tym na spłatę innych kredytów. Spłata kredytu może zostać rozpisana na maksymalnie 20 lat.

Szczegółowe warunki dotyczące oferty pożyczki hipotecznej w Citi Handlowy oraz Tabelę Opłat i Prowizji znaleźć można na www.citihandlowy.pl oraz u doradców w oddziałach Citi Handlowy.

źródło: PRnews.pl

Tagi: , , ,

Skomentuj