Osiedle Książenice: nowy etap, nowe ceny!

W temacie: Deweloperzy i mieszkania, Inwestycje

Osiedle Książenice to wyjątkowy projekt samowystarczalnego, ekologicznego osiedla położonego blisko Warszawy i świetnie z nią skomunikowanego.

W centralnym punkcie Osiedla zaprojektowany został rynek z częścią parkową. Przy odchodzących od niego alejach projekt zakłada umiejscowienie klubu sportowego, szkoły, przedszkola oraz licznych sklepików i kawiarenek.

W trosce o zrównoważony rozwój stopniowo powstają kolejne elementy projektu- na rok 2012 przewidziane jest oddanie szkoły publicznej i przedszkola. W pierwszym budynku handlowo – usługowym znajduje się bank, salony urody, sklep spożywczy. W przyszłym roku zostaną oddane kolejne budynki usługowo-mieszkalne.

Osiedle Książenice charakteryzuje się dużymi działkami (750-2000mkw) co pozwala cieszyć się atmosferą spokoju i prywatności. Jest położne na obszarze krajobrazu chronionego co gwarantuje, że wokół nie powstaną żadne uciążliwe dla mieszkańców zakłady przemysłowe. Otoczenie Osiedla pięknymi lasami zapewnia stały kontakt z przyrodą, ciszę i spokój.

Połączenie przemyślanego projektu urbanizacyjnego i wyjątkowego otoczenia sprawia, że Książenice to idealne miejsce do życia.

Zrealizowaliśmy już dwa etapy Osiedla Książenice, kończymy sprzedaż działek i domów na etapie III. Na Osiedlu mieszka już ponad 200 rodzin.

Rozpoczęliśmy sprzedaż działek na etapie IV – pierwsze 20 działek na tym etapie w SUPER CENIE.

Sprawdź na www.osiedleksiazenice.pl

źródło: MTG Agri-Rol S.A

Tagi: , , , ,

Skomentuj