W deweloperce już wakacje

W temacie: Aktualności, Deweloperzy i mieszkania

Nie takich emocji oczekiwała branża nieruchomości. Klienci zamiast ruszyć do biur sprzedaży woleli oglądać piłkarskie Euro, a lada chwila wyjadą na urlop. Aby ich zatrzymać deweloperzy przygotowali wakacyjną wyprzedaż mieszkań

Spece od marketingu przygotowują coraz to nowsze oferty sprzedaży, ale klientów jak nie było tak nie ma. Przez ostatni miesiąc miliony Polaków zasiadało wygodnie przed telewizorami lub tłumnie wypełniało strefy kibiców, by pasjonować się meczami najlepszych drużyn naszego kontynentu. Teraz większość z nas planuje wakacje. Czy nowe niższe ceny, wyprzedaże oraz liczne upusty i promocje zainteresują klientów? Przyjrzeliśmy się nowym ofertom deweloperów, niektóre mogą wydać się ciekawe. Klientów ucieszy fakt, że ceny mieszkań są coraz niższe.

Spółka Turret Development oferuje nowy system finansowania zakupu mieszkań. Teraz wystarczy wpłacić tylko 5 proc. wartości mieszkania przy podpisaniu umowy, pozostałe 95 proc. zapłacimy przed odbiorem kluczy. Inwestor zachęca klientów także ceną. Teraz trzy pokoje są w cenie dwóch. Do tego dochodzi pakiet rodzinny przy zakupie mieszkania. Bezpłatny pobyt i sala zabaw dla Waszego dziecka gratis – zachęca deweloper. Przez cały rok da to oszczędności minimum kilku tysięcy złotych, a zabieganym rodzicom zapewni miejsce i opiekę na ich pociechami.

W innych firmach zapachniało już wakacjami. „Zapytaj o wakacyjne promocje” – zachęca firma Pro-Urba w swojej inwestycji na Woli. „Letnią promocję” na sprzedaż domów przygotowała także spółka Wan. Pod takim samym hasłem ofertę ma spółka Eko Park, budująca na Mokotowie. W letniej ofercie specjalnej znalazły się małe lokale, czyli kawalerki i mieszkania dwupokojowe. Z kolei „letnia oferta mieszkań” to akcja Dom Development. W jej ramach kilkaset złotych upustu na metrze można otrzymać w kilku stołecznych inwestycjach. I tak na Bemowie można kuić mieszkanie już od 6600 zł za m kw., na osiedlu Wilno latem ceny spadły do 5900 zł za m kw., a w Białołęce mieszkania kosztują już od 4150 zł za m kw.

Lato udzieliło się także w innych spółkach deweloperskich. Kilkaset złotych na każdym metrze kwadratowym zeszła z ceny spółka Sawa Dom. Mieszkania na warszawskiej Woli zaczynają się poniżej 6 tys. zł za m kw. „Sprawdź wakacyjne gwiazdy cenowe” – woła do nas w swoich ogłoszeniach spółka Bouygues Immobilier Polska.

Ile mogą zyskać klienci? „Promocja jak malowana. Dwupokojowe mieszkanie nawet 29000 zł taniej” – zachwala firma Atlas Estates swoją inwestycję na Żoliborzu. I dodaje: Pamiętaj, wyprzedajemy apartamenty 3-pokojowe i fundujemy wakacje za 10000 zł. W lipcu wyprzedaż organizuje firma Robyg. Dwupokojowe mieszkania na Bemowie i Wilanowie będzie można już kupić od 5900 zł za m kw.

„Tylko przez miesiąc super rabaty” – to hasło spółki Victoria Dom. Domy w stołecznym Wawrze tańsze do 20 tys. zł, te w Białołęce nawet do 40 tys. zł. Upusty cenowe będą także czekały na klientów kupujących mieszkania na Tarchominie i w Ursusie. Kto jednak szuka dużych upustów cenowych tego zainteresuje wakacyjna oferta firmy Laor Development. „Latem dostaniesz więcej nawet do 125 000 zł” – ogłasza spółka. Taki upust dotyczy mieszkań w gotowej inwestycji na Ochocie.

Gazeta Dom

Tagi: , , ,

Skomentuj