Zakłady bukmacherskie

Wybór odpowiedniego bukmachera

Zabawę z zakładami bukmacherskimi należy zacząć od wyboru odpowiedniego bukmachera. Przeważnie o pierwszym wyborze decyduje atrakcyjny bonus lub porada znajomego. Przed rozpoczęciem gry warto zastanowić się, jakie dyscypliny będziemy typować, aby wybrać odpowiedniego bukmachera.

O ile z piłką nożną nie ma problemu, to na przykład siatkówki nie znajdziemy u wszystkich bukmacherów. Warto też zastanowić się, czy będziemy typować głównie zwykłe zakłady, czy też zakłady live. Oferta bukmacherów jest zróżnicowana, jedni nastawiają się głównie na zakłady na żywo, a inni na zwykłe zakłady. Przed podjęciem decyzji warto przeczytać więc kilka opinii i podsumowań na temat bukmachera.

Rejestracja konta u bukmachera

Jeśli już wybraliśmy możemy przejść do kolejnego kroku jakim jest zarejestrowanie konta. Jest to czynność bardzo prosta. Pamiętać trzeba, że aby grać u powinniśmy mieć ukończone 18 lat. Nie warto próbować oszukiwać w tej kwestii, ponieważ i tak zostanie to szybko zweryfikowane przez bukmachera. Większość z firm bukmacherskich wymaga bowiem potwierdzenia swojej tożsamości. Przeważnie odbywa się to przez wysłanie do supportu zeskanowanego dowodu osobistego. Weryfikacja nie powinna potrwać dłużej jak kilka dni. Po tym procesie otrzymasz swój login i hasło i będziesz mógł rozpocząć obstawianie zakładów. Każdy z bukmacherów umożliwia oczywiście zamknięcie konta oraz usunięcie naszych danych osobowych ze swojej bazy.

Depozyt pieniędzy na konto bukmacherskie

Kolejny krok to wpłata środków. Tutaj mamy wiele możliwości, możemy skorzystać zarówno z wpłaty poprzez konto bankowe, z wpłaty za pomocą karty kredytowej i za pomocą portfeli internetowych takich jak Skrill oraz Neteller. Sposoby te różnią się głównie szybkością transakcji oraz wielkością prowizji pobieranej przez bukmachera. Informacje na ten temat powinniśmy znaleźć na stronie bukmachera.

Bonusy i promocje powitalne

Po wpłacie warto zrealizować bonus od pierwszej wpłaty. Zakładam, że wybraliśmy bukmachera, który taki bonus oferuje. Przeważnie pierwszy bonus występuje w dwóch postaciach. Jedną z nich jest darmowy zakład. Najczęściej w wysokości naszego pierwszego depozytu, jeśli nie przekroczył on określonej kwoty, najczęściej 200-300 zł. Darmowy zakład polega na tym, iż zostaje nam przeznaczona pewna kwota, za którą stawiamy ów darmowy zakład. Jest on darmowy, ponieważ nie możemy go przegrać. Jeśli wygramy postawiony zakład to środki zostaną dopisane do naszego salda. Jeśli nam się uda to nic się nie stało, w końcu dostaliśmy dodatkowe środki.

Drugim typem bonusu są po prostu dodatkowe pieniądze przeznaczone na zakłady. Bukmacher nie wnika tu, na co je przeznaczymy. Najczęściej bonusy stanowią jakiś procent naszej początkowej wpłaty. Zarówno jeden jak i drugi typ bonusu musimy obrócić zanim dokonamy wypłaty. Chodzi tutaj o postawienie zakładów na kwotę, która jest jakąś wielokrotnością otrzymanego przez nas bonusu.

Gra u bukmachera

Teraz możemy już zaczynać swoją grę. Przed jej rozpoczęciem warto zapoznać się dobrze z interfejsem użytkownika. Powinniśmy wiedzieć jakie ułatwienia mamy dostępne. Niektórzy bukmacherzy oferują nam wiele przydatnych opcji dzięki którym możemy na przykład w jednej zakładce mieć swoje ulubione ligi oraz dyscypliny. Jeśli zaznajomimy się już trochę ze stawianiem zakładów przyjdzie czas na wybranie odpowiedniego dla siebie systemu gry. Dzięki temu będziemy mogli osiągnąć zyski z gry. Pamiętajmy też aby ustalić sobie pewne zasady i kurczowo się ich trzymać. Tylko rozsądna i konsekwentna gra przyniesie nam zyski.

Skomentuj